Kosmetika

    Potřebujete si odpočinout a zrelaxovat? Tak vstupte do světa krásy, relaxace a harmonie, kterým vás náš vyškolený personál rád provede. Zkušený personál a luxusní francouzská kosmetika Oligodermie jsou tou správnou volbou na vaší cestě k harmonii těla i duše.

    Luxusní francouzskou kosmetiku Oligodermie založil Dr. Jean-Jacques Legrand, který položil základy estetické medicíny. Dr. Jean-Jacques Legrand otevřel v Paříži první kliniku estetické chirurgie na světě. Kosmetika je již na trhu 40 let. Na světě využívá profesionální kosmetiku více než 10 000 kosmetických salonů.

Nabízíme kosmetické ošetření pro mladé dívky, ženy i muže.

Pro mladé dívky a chlapce s problematickou pletí nabízíme speciální ošetření. Procedura zahrnuje odlíčení, formování obočí, změkčující gel – peeling s ovocnými kyselinami, čištění pleti ultrazvukovou špachtlí plus manuální čištění a vypichování milií. Dle typu pleti aplikování vhodného séra, masky a krému.

Kosmetické ošetření pro ženy

Kosmetické ošetření pro ženy zahrnuje povrchové čištění nejprve čistícím mlékem, které zbaví pleť nečistot, přebytečného mazu a zbytků make-upu. Poté pleť dočistíme tonikem, které nejen pleť očistí od zbytků mléka, ale dodá pleti potřebnou hydrataci. Následně aplikujeme změkčující gel – peeling s ovocnými kyselinami. Následuju hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Během ošetření dojde k nastartování metabolismu v pleti, zlepší se látková výměna a prokrvení. Po opakovaných návštěvách dochází k dokonalému efektu, ovšem efekt je viditelný již po první návštěvě.

Po hloubkovém čištění pleti ultrazvukovou špachtlí následuje manuální čištění pleti plus vypichování milií. Dle typu a aktuálního stavu pleti nanášíme speciální sérum a masku. Aby vaše oči byly rozjasněné a odpočaté aplikujeme konturovací oční balzám s arganovým olejem a bambuckým máslem, který zjemňuje a vyživuje delikátní oblast kolem očí. Obsahuje přírodní ovesné cukry, které mají vypínací efekt a zajišťují zjemnění vrásek. Procedura je ukončena nanešením vhodného krému, dle typu a aktuálnímu stavu pleti. Procedura se nemůže obejít bez relaxační masáže obličeje, krku, dekoltu a rukou.

Na své si v našem salonu přijdou také muži, i pro muže jsem připravili speciální ošetření dle typu pleti.